Výsledky turnaje v Jablůnkově: 4. ročník „O ZLATÉ JABLKO “

11.02.2024

Turnaj v Jablůnkově byl našim prvním oddílovým turnajem a pro všechny to byla turnajová premiéra. Tobi Bystroň už má sice dvě medaile z turnajů, ale posledního se učástnil v říjnu 2022, ocitl se tedy znovu s oddílovými kamarády na startu.

Anetka Chovancová startovala v kategorii WU15 ve váze 50 kg a dokázala vybojovat 3. místo a bronzovou medaili. I když si s dvěmi kvalitnějšími soupeřkami neporadila, v jednom utkání dokázala zvítězit, a to dokonce tím, že dostala soupeřku na lopatky.
Anetko, jsi bojovnice, neboj se použít všechno, co umíš.

Ríša Bodura startoval ve váze 43 kg se staršími soupeři, obě svá utkání prohrál, ale i když se jednalo o jeho první turnaj, dokázal v obou utkáních získat body a dostat soupeře do lopatkové pozice, což je skvělý výkon. Celou dobu byl aktivní a snažil se používat všechno, co se už stihl naučit.
Skvělá práce, Ríšo, jen tak dál.

Tobi Bystroň startoval ve váze 25 kg v kategorii přípravek B, je vidět, že jeho trénikoví soupeři teprve začínají a Tobi už není zvyklý reagovat na útoky soupeřů ani na obranu soupeře v lopatkové pozici, do které jej sice dostal, ale již nedokázla udržet.
Tobi, na turnajích více bojuj, určitě se budeš zlepšovat splečně se svými tréninkovými parťáky.