Informace k turnajům 2024

14.01.2024

Milí rodiče,

v průběhu roku 2024 začneme s malými sportovci vyjíždět na zápasnické turnaje. Zpočátku budeme volit především turnaje v okolí, abychom je zbytečně nezatěžovali dlouhým cestováním.

Účast na turnaji je v našem klubu v kategorii dětí do 15 let vnímána jako součást tréninkového procesu, oživení a možnost zpětné vazby. Budeme se snažit vždy spojit i s nějakou další zábavnou aktivitou, aby si všichni mohli sobotní den užít.

O všem Vás vždy bude podrobněji informovat trenér osobně, telefonicky nebo emailem, v případě jakýchkoli dotazů se určitě ptejte, volejte (774 700 788) nebo pište (fswrestling@seznam.cz). Pokud se budete chtít turnaje také jako diváci účastnit, určitě budeme za povzbuzující publikum rádi, jen prosíme, abyste měli na paměti, že u dětí jde především o zábavu ze soutěžení, ne o tlak na výhru. Pro nás jsou vítězové všichni, kdo nastoupí na žíněnku a budou se ze všech sil snažit předvést vše, co natrénovali.

S sebou děti vždy potřebují zápasnické boty a dresy (pokud už je vlastní), sportovní oblečení (teplákovku), sportovní obuv (tenisky), dobře stravitelnou svačinu (vyhněte se, prosím, uzeninám a tučným pokrmům), dostatek pití (nedávejte, prosím, sycené nebo colové nápoje), drobné na občerstvení a částku na úhradu startovného.

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na spoustu skvělých zážitků :-)